Harmonogram: Zbiórka godz.8.15, rozpoczęcie godz.9.00, planowane zakończenie godz.14.00
Miejsce: Hala Sportowa w Łodygowicach
Organizator: Gmina Łodygowice,LKS Bory Pietrzykowice
Opłata startowa: 100zł

Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży oraz integracja trenerów i młodych piłkarzy z terenu powiatu żywieckiego.

Warunki uczestnictwa:

1. Maksymalnie 12 zawodników w drużynie (roczniki 2000-2003)
  2. Obuwie sportowe i jednolite stroje zawodników
  3. Przestrzeganie zasad „fair play” w walce sportowej, a także przestrzeganie porządku i zasad kultury podczas całego turnieju

Zasady rywalizacji:

• W turnieju bierze udział 8 zespołów
  • Drużyny rywalizują w 2 grupach po cztery zespoły systemem „każdy z każdym”, zespoły z miejsc czwartych rozegrają mecz o 7 miejsce w turnieju, zespoły z miejsc trzecich rozegrają mecz o 5 miejsce, zespoły z miejsc 1-2 wystąpią w półfinałach, przegrani zagrają o 3 miejsce, a wygrani o miejsce 1
  • Losowanie grup w obecności kierowników, trenerów lub kapitanów drużyn na pół godziny przed rozpoczęciem rywalizacji
  • W grze uczestniczy bramkarz plus pięciu zawodników, obowiązują zmiany hokejowe
  • Czas gry to 12 minut bez przerwy (przed każdym meczem losowanie stron boiska)
  • Zagranie piłką w strop to rzut wolny pośredni z linii bocznej na wysokości zagrania, bramkarz nie może łapać piłki zagranej nogą od własnego zawodnika, czas na wznowienie gry 5 sekund, zawodnicy nie mogą stosować wślizgów, z wyjątkiem bramkarza w polu karnym, bramkarz wznawia grę po aucie bramkowym ręką i nie może zagrać piłki za połowę boiska
  • Za brutalny faul i niesportowe zachowanie zawodnik jest karany żółtą kartką i 1-minutowym wykluczeniem, a za wysoce niesportowe zachowanie lub drugą żółtą kartkę w danym meczu zawodnik zostaje wykluczony na 2 minuty i do końca spotkania nie może już wystąpić
  • O kolejności w grupach decyduje ilość punktów, a dalej bezpośrednie spotkanie, stosunek bramkowy, strzelone bramki; w przypadku tej samej ilości punktów zgromadzonych przez trzy lub cztery zespoły decyduje bilans bramkowy ze spotkań pomiędzy zainteresowanymi

Warunki ogólne:

• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe rzeczy pozostawione w szatni
  • Uczestnicy zobowiązani są do zachowania porządku i utrzymania czystości na terenie obiektu
  • Uczestników obowiązuje ubezpieczenie we własnym zakresie
  • Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator (na boisku podczas gry sędziowie)